Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nyilasi befektetési alap

Re: nincs cím

#757530 Kissherceg Előzmény: #757501

ha facebookon megnézed, akkor csak annyit látsz, hogy elhízott és ősszel amcsiban volt. Annyira nincs megtörve

Re: nincs cím

#757501 Zuparicsi Előzmény: #757432

Pont a MOL short volt az, amin legalabb keresett valamennyit. :)

Tenyleg tultolta az onreklamot, en viszont bedoltem neki. Igy jartam.

Elszamolas

#757488 Zuparicsi

Tegnap jelent meg:

Tisztelt Befektetők!

A Concorde Alapkezelő zrt. tájékoztatja Tisztelt Befektetőit, hogy közzétételre kerül a Nyilasi 2015 Spekulatív Származtatott Befektetési Alap Megszűnési jelentése.

A befektetőket arányosan megillető összeg kifizetésének megkezdése: 2016. január 12, a befektetőket arányosan megillető összeg kifizetésének befejezése 2016. január 15.

Továbbá a Nyilasi 2015 Spekulatív Származtatott Befektetési Alap Éves beszámolója elkészült. A mai naptól a forgalmazónál és az alapkezelő székhelyén (1123 Budapest, Alkotás u. 50.) valamint a www.privatvagyonkezeles.hu és a Felügyelet www.kozzetetelek.hu honlapján is megtekinthető.

Budapest, 2015. január 7.

Concorde Alapkezelő zrt.

Re: nincs cím

#757432 Pyxis Előzmény: #757333

Jegyzéskor sokat gondolkodtam, végül nem vettem. Hülyeségeket hordott össze a MOL-ról és túl hypolta magát, ezért nem volt szimpatikus!

Re: nincs cím

#757334 Tapasz Előzmény: #757333

Köszi. 69900 átlaggal vannak. Még szerencse, hogy nem tettem bele több pénzt.

Re: nincs cím

#757333 Zuparicsi Előzmény: #757327

Nekem egy nagysagreddel nagyobb a pakkom. :(

Felhivtam a Concordot. Azt mondtak, hogy legkesobb 15-ig elszamoljak.

Nekem még mindig a száml…

#757327 Tapasz

Nekem még mindig a számlámon van 3 Nyilasi bef jegy. Mi vele a teendőm? Igényelni kell érte a lóvét?

Re: Harmadolas

#757312 Zuparicsi Előzmény: #756891

Pedig mar oktober kozepen pontosan tudtad, mit kell tenni ;P

"akkor 3 honap mulva mindent felteszek shortra, mert Murphy alapján egészen biztos, h. összezuhan egész világpiac, amint lejár az alapja :)"

Re: Harmadolas

#756891 rbbj11 Előzmény: #756876

nem, a komedia az egeszben, h. épp ellenkezoleg, longba keveredtem :D Gondoltam, par nap long utan majd tartos shortra valtok, ugyse egy nap alatt zug be a vilag, az azert megiscsak furcsa ujevi kezdes lenne és Murphy torvenyenek tulzasa is

DDDDDEEEEEEEEEEEE MÈGIS!!! H a fene egye meg

Re: nincs cím

#756843 Pyxis Előzmény: #756834

Zsiday Viktor tevékenységével kapcsolatban érzek hasonlót. Az Citadella és a Plotinus is évek óta jól teljesít, sokra viheti.

Re: nincs cím

#756834 matgab Előzmény: #756800

pedig az egyetlen időt állóan (immár lassan 15 éve) bizonyító tőzsdei indikátor az a matgab faktor.

CSak azt meg nem játszotta meg tartósan soha senki...:-)

Vagy aki megjátszotta, az már rég abbahagyta a tőzsdézést és Maldív szigeteken nyaral.

Re: nincs cím

#756800 Sumér harcos Előzmény: #756683

én akkor sem tudtam mit irt és most sem,illetve csak langyos periférián mindössze.

arra emléxem,hogy több portálon vallást csináltak belőle,és még többekből is.

Re: nincs cím

#756799 Sumér harcos Előzmény: #756772

Persze hogy nincsenek guruk,nem is kérdés.

sőt a fizetős,zárt grál -bloggok is messzire kerülendőek.

a rutin a rutin,az idő-a 10év a 20év saját bőrön,csak az van,semmi más-nincs más út.

Re: nincs cím

#756789 Zuparicsi Előzmény: #756780

Az akkori megtakaritasaim 1/3-at toltam bele.

Akkoriban meg fiatal voltam es moho. ;P

Igy is jobban jartam mintha Marcsira/Buda Cashre stb biztam volna a penzem.

Re: nincs cím

#756786 matgab Előzmény: #756780

miért ne tolhatott volna bárki bármennyit?

Úgy tűnt jó meglátásai vannak. És akkor még nem lehetett tudni, hogy nem a világ folyásából vonta le a következtetéseket, hanem a világ folyása esett véletlenül egybe az ő gondolatvilágával.

Az gáz volt a részéről, hogy se nem vette észre, hogy valójában más történik a világban, mint amit ő gondol róla és nem változtatott. Az meg még gázabb, hogy nem is vállalta fel a döntéseit és inkább ha már önmagát nem tudta isteníteni, akkor inkább eltűnt a színről, pedig azok az emberek, akik jelentős vagyont bíztak rá, megérdemelték volna azt, hogy legalább lássák, hogy valóban foglalkoznak velük...