Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Memento

hosszhuszár Előzmény: #543390

Sokat gondolkodtam rajta, megosszam e veletek, úgy döntöttem igen, így talán tisztább lesz, ami szegénnyel történt, és talán nem haragszik meg érte Gábor sem.....

ezt az üzenetet kaptam tőle, próbáltam lelket önteni belé, segíteni neki, de nem hajlott rá sajnos, beletörődött a sorsába....

2012.02.17 00:20 GáborGábor nincs cím

Szia! Ezt a kérdést nyugodtan passzolhatod. Volt, akit be akartam vonni, és volt, akit nem. (pl. pont Téged - nem) ... ;) Pedig, lassan itt az ideje ... Meg kellene mondanom valakinek, hogy csak pár hónapom van háta, hát ... Neked, mint politikai ellenfelemnek vallom meg, hogy eljárt felettem is az idő. Bár fiatalabb vagyok, mint Te, de vidd tovább azt, amit a magyarságért (is) tettem itt, s bárhol, máshol (nemigen tettem bármiféle konkrét elkötelezettségről tanúvallomást, de ha nézeteiddel ellentétesek is voltak, most bocsánatot kérek, Tőled. Ha közvetlen érdekeid nem sértik, hát állj ki a magyarság mellett helyettem, továbbra is ... Hagyatkozom, mindemellett, a korábban tanúsított hozzáállásodra, és bízom lelki-ismeretem továbbítására a következendő nemzedék lelki ismeretének javítására.. Legyen az magyar, vagy bármiféle más nemzet szülötte, aki magyarnak vallja magát ... Az Erdőbényei képeket bárkitől kérheted. Ez alapján bárki kiadja Számodra ... Üdv! Gábor :)