Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

matgab Előzmény: #1499882

szolgáltatások...

Múlt szerdán szabit vettem ki...

Jött volna egy

- kertkapu építő - elfelejtette a naptárjába beírni ezért nem jött.

- egy redőnyös, aki nem indult el mert esett az eső (bár bent a lakásban szerelt volna.

- egy vízszerelő, aki a kerticsapot javította volna- na ezt még megértettem , hogy az esőre való tekintettel nem jött.


Másnap jött a villanyszerelő - ott volt fél napon keresztül, a problémát nem oldotta meg, de "kidurrantotta" a fél éve vásárolt LED csillárom felső karimáját... (Ennyitől nem kellett volna kidurrannia felkiáltással).

Kijött a kapuépítő, akinek elmondtam, hogy milyen kaput , hogyan terveznék- jó majd jövő hétfőn (azaz ma) küld árajánlatot (de még nem jött az ajánlat).

És amíg nem voltam otthon kijött a vízszerelő is. Feltett egy olyan légtelenítő csapot, amit most nem tudok elzárni (jó kva szar helyen van, eddig is egy 1,5 méter hoszzú villás bottal tudtam kinyitni/elzárni , de most olyan csapot tett rá, amin nincs semmi amibe akasztani tudom, hanem fejjel előre be kellene ereszkedjek a hordóba, ahol van a kerti csap...

Kérdem tőle a telefonban: nem folyik a víz lent a kerti csapoknál? Áh, dehogy azt hallani lehetne...

Másnap jön a szomszéd: az ő kertrészében (ahol amúgy a főcsap is volt) folyik a víz a kerti csapnál.

A redőnyszerelő majd jövő pénteken jön (ha nem esik az eső -gondolom).


Na ezeket a faszkodásokat, hogy nincs Magyarországon egy értelmes kétkezi munkás, egy szaki, aki vállalná, hogy határidőre azt csinálja meg, amit kérnek tőle (ne adj isten tanácsot ad, ha már X éve csinálja) és nem tesz tönkre semmit- azt semmilyen inflációs mutató nem mutatja ki.